אורה סומא |Aura-Soma

Aura-Soma היא שיטת אבחון באמצעות בקבוקוני צבע המכילים תמציות צמחים, שמנים מינרלים וקריסטלים שונים המעניקים לכל בקבוק את גווניו היחודיים ואיכויותיו הטיפוליות. הרעיון העומד בבסיס השיטה הוא שלצבעים שונים יש תדר אנרגטי יחודי, והמשיכה שלנו כלפי צבע זה או אחר, וע"פ סדר בחירה מסויים מצביעה על דברים עמוקים יותר בנפשנו.
בדיוק כפי שאנו מושפעים מתדרים של שמע וראיה, גם לתדרים של צבעים קיימת השפעה עלינו - בין משיכה לדחייה, משום שהצבע מהדהד עם מה שקורה בתוכנו.
 
אבחון ה aura soma הוא כלי שיכול לעזור לנו להבין את עצמנו ברמה עמוקה יותר ,הוא מגביר את המודעות העצמית ומייצר תחושה הרמונית של נוחות סביב ובתוך עצמך. בחירת הצבע שלנו משקפת את הצרכים האישיים ועוזרת לנו למצוא הבנה אמיתית יותר של הפוטנציאל הטמון בתוכנו.
 
האבחון והטיפולים מתאימים במיוחד למי שרוצה להתמקד מחדש בחייו ואו למי שמבקש לפתח בתוך עצמו רמות גבוהות יותר של תודעה .
במהלך אבחון Aura-Soma תתבקש לבחור 4 מתוך 107 בקבוקים שבאופן אינטואיטיבי או רגשי תמשך אליהם.
מהבחירות ניתן לראות את המסע האישי שלך,מהמהות של מי שאתה ,דרך הקשיים שעולים בדרך וההתבוננות בהם ועד למקום בו אנחנו בוחרים לתמוך בתהליך ולהתמודד עם מה שעולה מהבחירה.
 
לאחר אבחון aura soma ניתן להמשיך בסידרת טיפולים המשלבת בין הצבעים, טתא הילינג ושיטות טיפול שונות על מנת לתמוך בתהליך.
 
מזמינה אותך לעצור את המירוץ ,לנשום ולהתחבר לרגע של החלטה, לעשות משהו למען עצמך ופשוט לבוא... 
                                              חוויה ממפגש
"שרון שידרה מן הרגע הראשון רוגע והכלה נעימים ביותר.
בתחילת האבחון שרון הציגה את הבקבוקונים והסבירה מעט על השיטה, ואז עברנו למדיטציה קצרה שנועדה לסייע להתנתק מהעולם שבחוץ להתחבר לנשימה (שרון עושה זאת במומחיות נפלאה כי היא גם מורה ליוגה וכך בעלי בעצם פגש אותה). ואז הגיע השלב המרגש של בחירת הבקבוקונים לאבחון. לא אכביר בפרטים כדי לא להפחית מעוצמת החוויה, אך אוהבי הצבע ירגישו שהם טובעים בים של צבעים יפהפיים.
באמצעות הבקבוקים ניתן להגיע לרובד עמוק שיכול לספק מידע על בעיה או שאלה ספציפית ולהצביע על כיוונים נכונים עבורנו.שרון הפתיעה אותי ביכולת שלה לפרש את בחירותיי הצבעוניות, והיא אף יעצה בחוכמה ובעדינות על כיוונים אפשריים.
עברו כבר כמה שנים מאז, אך נושא הצבע עצמו עלה בברור בפגישה, כמו העצה שלה שמתאים לי מאוד להיות עצמאית ולעשות דברים בדרכי. אולי גם בגלל זה קראתי לבלוג colourful way? התשובות בצבעים..."
                                               איריס פוגל בן חמו 
 

 

  • Wix Facebook page

© 2014 by Sharon Kanor  |  www.yogasoma.co.il